Stante sa Dobrm anjelom tu

anjelské novinky

Dobrým Anjelom sa darí aj napriek kríze. Na Slovensku aj v Čechách.

Napriek kríze a aj prázdninovému obdobiu sa Systému pomoci Dobrý Anjel výborne darí a tak môže ešte viac pomáhať. V auguste tohoto roku na Slovensku vyzbieral a medzi 2792 rodín v núdzi prerozdelil 306 352 eur, čo je nárast oproti augustu minulého roku o 11,5%. Celkový nárast pomoci za rok 2012 oproti roku 2011 je takmer 10% .

V Čechách, kde Systém Dobrý Anděl funguje od minulého roku, sa podarilo za mesiac august prelomiť magickú hranicu jeden milión korún.

Blahoželáme!
Projekt Daruj centy

V apríli sme v sieti potravín TERNO opäť oživili náš Projekt Daruj centy, ktorý úspešne beží na martinus.sk a minulého roku prebehol aj vo FAnn Parfumeriách.

Pokladne sú nastavené tak, aby každý, kto sa rozhodne pri platení zaokrúhliť nákup a darovať centy, videl darovanú sumu na bločku. Následne nám TERNO bude v pravidelných mesačných intervaloch celú sumu posielať a my ju, ako vždy, do posledného centu pošleme chorým.

ĎAKUJEME!
Darujte nám 2% z dane a budete vedieť ako bol použitý každý jeden cent.

Ak darujete 2% z dane našej organizácii, my túto sumu, rovnako ako doteraz, prerozdelíme medzi rodiny chorých do posledného centu.

2% z dane z minulého obdobia vo výške 492 546,24 EUR prerozdeľujeme postupne podľa nasledujúcej tabuľky: Viac sa dočítate aj tu

Celá suma 2 % (každý mesiac znižovaná o už rozdelené peniaze) je uložená v banke, kde je úročená. Peniaze z úrokov sú samozrejme rozdelené príjemcom pomoci tiež do posledného centu.

ĎAKUJEME!
ANJELSKÝ HOKEJ PRINIESOL CHORÝM 4419 EUR!

19.februára sa odohral na štadióne HK Dukla Trenčín zaujímavý športový zápas.

Hokejisti mali na sebe dresy s Dobrým anjelom. Tieto dresy sa už týždeň pred zápasom dražil a tak sme spolu s príspevkom z kabíny Trenčianskych hokejistov mohli prevziať šek na peknú sumu 4419 EUR. Ďakujeme!

Anjelský hokej priniesol chorým 4419 eur
ANJELI V ČASE KRÍZY

Za január sme zaznamenali z pohľadu vyzbieranej sumy voči januáru 2011 až 15%-ný nárast.

Je skvelé, že v čase krízy nenastala kríza v ľudských srdciach. Dobrí anjeli prispeli a my sme do posledného centu prerozdelili v januári 2012 sumu 321 769,84 EUR. Pre porovnanie v januári 2011 to bolo 278 842 EUR.

Ďakujeme!
ČESKÍ ANJELI MAJÚ MILIÓN

Našim priateľom v českom Dobrom andelovi sa darí. Dnes sa im podarilo pokoriť miliónovú hranicu.

Od začiatku činnosti českého Anjela do dneška im prispeli darcovia sumou 1 022 688 českých korún. K 7.2. evidujú 1188 Dobrých anjelov a pomoc posielajú 83 rodinám.

Držíme im palce!

Viac sa dočítate aj tu
MÁTE KRIŠTÁLOVÉ KRÍDLO

Máte krištálové krídlo
15.1. na slávnostnom galavečere získal Andrej Kiska ocenenie Krištálové krídlo v kategórii filantropia.

Túto cenu vo svojom príhovore venoval všetkým Dobrým anjelom, vďaka ktorým môžeme už šiesty rok pomáhať rodinám chorých.
work: 0.1015 sec